Naše korespondentka Divya Fernandes z Indie

Antonín Svoboda 18.12.2019 11:27

Pravidelně si dopisujeme s naší svěřenkyní Divyí z Indie.

Listopad 2019

Drazí přátelé,
krásné pozdravy od Divye. Jak se máte? Jsem tu v bezpečí milosti Boží. Doufám, že se taky máte dobře. Je zde zataženo a někdy prší. Před pár dny pršelo hodně. Kvůli prudkým dešťům nastaly povodně a mnoho lidí zemřelo. Studuji na vysoké škole v Kumtě. Moje předměty jsou politika, sociologie, Kannada (indický jazyk), angličtina, dějepis  a ekonomie. Splnila jsem první zkoušky semestru a prošla. Měla jsem týden prázdnin. Hodně jsem si je užila. Můj bratr je hotelový manažer.
K Vánocům jsem dostala dárek od Fr. Gabriela. Děkuji mnohokrát. Jsem šťastná, když vidím vaši lásku, kterou mi dáváte. Prosím pamatujte na mě ve vašich denních modlitbách. Ať Vám tyto Vánoce přinesou hodně radosti a štěstí. Končím tento dopis a přeji Vám hodně štěstí v následujícím roce.

Vaše milující,
Divya Fernandes.

 

Naše odpověď

ZŠ a MŠ s RVJ 13 December 2019
Litvínov, Czech Republic

Dear Divya,
Thank you for your letter. We are happy that you are fine. We are well too. We are preparing for Christmas and slowly the winter is coming. We even had some snow yesterday and it´s very cold. We are sorry to hear about the floods in your country. Congratulations on your achivements at the college. Our last year students are working hard to prepare for their high school enrollment tests in spring. We hope you´ll enjoy your Christmas with your family and friends <3. We are looking forward to Christmas and the holidays as well. Yesterday we had a wonderful Christmas party at school. A lot of people came, we sang carols and we had workshops.

We wish you merry Christmas and a happy New Year, all the best and good luck with your studies.

Love from 9. B class.
xoxo

Fotogalerie