ZELENÁ DRUŽINKA

Kdo si hraje, nezlobí!

Vážení  rodiče, milé děti, 

vítám vás na webových stránkách Zelené družinky. Zde se dočtete o všem, co zajímavého se v družině uskuteční a také si můžete  prohlédnout  fotografie z různých akcí.

V letošním školním roce budou toto oddělení navštěvovat děti ze 3. tříd.

Na spolupráci s vámi se těší paní vychovatelka  Lenka Tomanová.

  

   

                                                                  720736305

 

 ......................................................................................................................

Důležité upozornění:

Abychom předešli zbytečným nedorozuměním ohledně dřívějších odchodů, prosím Vás o sjednocení psaní lístečků. Pokud chcete, aby Vaše dítě šlo na oběd s paní učitelkou, pište na lísteček PO VYUČOVÁNÍ nebo NEJDE DO DRUŽINY. V případě, že půjde na oběd s družinkou, a teprve potom bude odcházet, pište PO OBĚDĚ. (Do jídelny odcházíme cca ve 13.15, v pondělí ve 13.35 hodin.) Nezapomeňte na datum, příjmení dítěte a Váš podpis. Děkuji.

 

     

Milé děti, vážení rodiče,
z důvodu uzavření školní družiny nemůžeme společně vykonávat naplánované činnosti, a proto Vám nabízím na každé odpoledne různé aktivity. Kdo bude mít chuť, může se zapojit. Pokud se vám práce podaří, pošlete fotografie na e-mail: tomanova@3zs.cz nebo přes WhatsAp. Nápady na činnosti vám budu předávat přes vaše třídní učitelky. Těším se na spolupráci alespoň na dálku. Nejhezčí fotografie přidám na naše webové stránky. Vaše p. vychovatelka Lenka

           

 

 MĚSÍČNÍ TEMATICKÝ PLÁN - říjen 2020

 MĚSÍČNÍ TEMATICKÝ PLÁN - září 2020

 

 

 

 

 

 

 

Akce