Volejbalová liga 2022/23

Antonín Svoboda 19.6.2023 06:49

Po dlouhé covidové pauze jsme společně s dalšími litvínovskými školami navázali na dlouholetou tradici smíšené volejbalové ligy o Pohár ředitele Gymnázia Litvínov, ve kterém má naše škola vynikající bilanci (2011-2017 jsme byli vítězi).

V průběhu prvního i druhého pololetí jsme odehráli několik vzájemných zápasů. Jeden vždy na domácím hřišti a jeden u soupeře. Vedli jsme si velmi dobře a náš tým složený ze žáků a žákyň osmých a devátých tříd si do finále odnesl nejvíce bodů a logicky jsme se pasovali do role velkého favorita.

Bohužel v den finále 13.6. nám osud příliš nepřál a po dvou prohrách a jedné výhře jsme naštěstí obsadili alespoň 2.místo. Žáci byli zklamaní, ale i takové okamžiky do sportu patří.

Velmi si vážím zodpovědného přístupu žáků, slušného fair play chování a věřím, že v příštím roce se nám podaří titul obhájit.

Velké poděkování patří třídním učitelům, kteří žáky bez problémů uvolňovali a postarali se o zapsání nezapočitatelné absence v rámci školní akce. Taktéž i ostatním vyučujícím, kteří byli rovněž shovívaví, a když jsme se občas trefili do naplánované písemky, či testu, poradili si s tím.

Všem deváťákům, kteří už s námi příští rok bohužel nenastoupí moc děkuji a přeji jim mnoho nejen sportovních úspěchů v další části jejich vzdělávání.

Mgr. Dagmar Špitálská-učitelka TV a kouč letošního volejbalového „dream teamu".

 

Fotogalerie