10.-14. 8. 2020

Poslední táborový den jsme proměnili zahradu v indiánskou vesnici a krásně jsme si to užili. K táborovému ohni se přidalo i několik rodičů a nebýt deště, který počkal, až si opečeme buřty, seděli bychom společně asi trochu déle. Měli jsme štěstí na počasí a velikou pochvalu si zaslouží všechny zúčastněné děti, byly fakt super parta...

________________________________________

Výstava J. Trnky děti velice zaujala se zájmem sledovaly všechny informace. Odpoledne jsme měli odpočinkové a užívali jsme si veselé sportovní úkoly.

________________________________________

Prohlídka přehrady Fláje byla velice zajímavá a děti se dozvěděly mnoho nového. V poledne jsme poobědvali v trávě a veliké díky patří kuchaři z restaurace U Vleku v Hoře Svaté Kateřiny. Gulášek byl opravdu výborný. Odpoledne nás vědomostní testík dovedl k pokladu a zpět jsme se vratili autobusem.

________________________________________

Dnes, druhý den jsme pochodovali krásných 7km směr Osek, kde jsme si užívali v lanovém centru, po obídku jsme ještě využili průlezky v parku a vrátili se MHD zpět na zahradu družinky. V závěru dnešního dne jsme si vyrobili táborové placky na památku.

_______________________________________

Příměstský tábor jsme zahájili kreslením na trika, což nás velice bavilo. Pitný režim zodpovědně dodržujeme a na zchlazení si dopřáváme venkovní sprchu. Odpoledne jsme navštívili klub litvínovských veteránů, což bylo pro děti velmi zajímavé. Z dnešního dne odcházeli všichni s nadšením a zítra nás čeká návštěva lanového centra v Oseku.