ŽABIČKY

TŘÍDA 1.B ŽABIČKY, rok 2022/23

třídní učitelky:  Bc. Lucie KOPALOVÁ

                                 Bc. Lucie DLOUHÁ

Milí rodiče a naše Žabičky,

vítáme vás na webových stránkách naší třídy ve školním roce 2022/23. S některými z vás máme před sebou úplně první společné dny v mateřské škole, kdy si budeme pomaličku zvykat na nové prostředí, nové kamarády a režim školky. Určitě postupně zvládneme odloučení od rodičů bez slziček a užijeme si společné dny v radosti a s úsměvem. Bývalá Kuřátka mají s námi už svůj první školní rok za sebou, povyrostli nám  a stali se z nich Žabičky. Jsme za to moc rádi, že můžeme i nadále pokračovat na naší společné cestě a věříme, že nové kamarády mezi sebe děti přijmou s radostí a úsměvem.

Přejeme si, abychom i nadále pokračovali v naší nastavené přátelské a otevřené spolupráci a stále mějte prosím na paměti, že i pro nás jsou vaše děti to nejdražší a nejcennější, a že všichni ve školce se snažíme udělat vše proto, aby naše společné dny byly co nejpříjemnější a nejpohodovější.

Děkujeme za vaší spolupráci, upřímnost a vzájemnou důvěru.

S přáním hezkých společných dnů,

vaše třídní učitelky Lucka s Luckou :) 

 

Akce

PF_2023

Mějte pohodu ve vašich rodinách, prožijte radostné Vánoce, užijte si naplno a ve zdraví dny, kdy můžete být všichni spolu. My se na vás budeme zase těšit ve školce v novém roce,  v pondělí 2. ledna 2023. Mějte se moc hezky a děkujeme za všechno...…