Včeličky

Školní rok 2018/19, třída 2.B VČELIČKY

třídní učitelky:  Lucie Kopalová, Eva Šedivá

Milí rodiče a Včeláčci,

vítáme vás na webových stránkách naší třídy ve školním roce 2018/19. Vyrostli jsme do třídy 4-5letých dětí a postoupili tak "o patro výš". Čeká nás nová zelená třída, kam jsme se snažili přenést drobnosti, které máme rádi. Přibyla nám i spousta nových hraček, didaktických her, pomůcek a doplňků pro celistvý rozvoj osobnosti. I nadále budeme co nejvíce podporovat prima partu naší třídy. Těšíme se na další společná dobrodružství, zajímavá tvoření, objevování a poznávání, která na nás čekají v rámci školního vzdělávacího programu: "Filip cestovatel po ostrovech objevů"

Vy rodiče, mějte prosím stále na paměti, že i pro nás jsou ve školce nejdražší a nejcennější vaše děti a snažíme se udělat všechno proto, aby náš společný den ve školce byl co nejpříjemnější a nejpohodovější.

Vážíme si naší dosavadní spolupráce, upřímnosti a vzájemné důvěry.

S přáním hezkých dalších společných dnů,

vaše třídní učitelky Lucka a Eva.

Uložit

Fotogalerie

Akce

Poděkování školní rok 2018/19

Naši milí rodiče, dovolte nám, abychom vám poděkovali za spolupráci v letošním školním roce a těšíme se na naše společné velké předškolácké finále!!! Mějte s dětmi krásné léto a v pondělí 2.9.2019 se sejdeme zase ve Včeličkách a v naší nové Ladušce …

PF 2019

Radostné Vánoce a šťasný nový rok přejí všichni Včeličky