Včeličky

Školní rok 2019/20, třída 3.B VČELIČKY

třídní učitelky:  Bc. Lucie Kopalová, Eva Šedivá

asistentka pedagoga: Nikola Bláhová

 

Milí rodiče a naši Včeláčci,

vítáme vás na webových stránkách naší třídy ve školním roce 2019/20. Vyrostli jsme do třídy předškoláků tj. 5-6letých dětí a čeká nás zřejmě poslední společný rok, na jehož konci už většina z vás půjde do školy. Máme před sebou těžký úkol - dobře se na 1. třídu připravit...Ale já nemám strach, že bychom to spolu nezvládli. Pustíme se hned do toho. Cestu nám usnadní kamarádi Mickey a Minnie, se kterými si budeme ve školce i tak hlavně hrát, zažívat prima dobrodružství, legraci a zkoušet plnit zajímavé úkoly, které pro nás připraví. Nově přivítáme mezi námi paní asistentku Nikolku, která je moc hodná a už se těší, jak nám se vším pomůže.

Vy rodiče, mějte prosím i nadále na paměti, že i pro nás jsou vaše děti ve školce to nejdražší a nejcennější, snažíme se udělat všechno proto, aby naše společné dny byly co nejpříjemnější a nejpohodovější.

Vážíme si naší dosavadní spolupráce, upřímnosti a vzájemné důvěry.

S přáním hezkých předškolních dnů,

vaše třídní učitelky Lucka, Eva a Nikolka

Fotogalerie

Akce

Pololetní a jarní prázdniny...

V pátek 31.1. jsou pololetní prázdniny a v týdnu od 3.2. - 7.2. jarní prázdniny. Nahlašte prosím ve třídě případnou docházku dětí v tomto období do MŠ. Děkujeme!

Individuální třídní schůzky 27.1. a 28.1.

V pondělí 27.1. a v úterý 28.1. proběhnou ve Včeličkách individuální třídní schůzky. Hlavním tématem bude přechod dětí do první třídy základní školy. Termín a čas, který vám vyhovuje, si zarezervujte ve třídě.

Aktivity pro předškoláky od ledna 2020

ÚTERÝ     12:45 - 13:15 "Mluveníčko s opičkou" aneb primární logopedická prevence STŘEDA   12:45 - 13:15 "Grafomotorická cvičení" aneb i před vstupem do školy, my už píšeme úkoly