KRTEČCI

                                                                                  

Školní rok 2023/24  TŘÍDA 3.A KRTEČCI

Třídní učitelky:

Adéla Kalinová DiS. , Hana Krčilová 

Asistent pedagoga:

Petra Kafkova DiS.

 

Milí rodiče a milé děti,

vítáme vás v novém školním roce 2023/24 na webových stránkách Krtečků. Tento rok bude naší třídu navštěvovat 18 dětí, z většiny dětí ve třídě se stávají velcí předškoláci. Nově mezi nás přivítáme 6 dětí ze třídy Berušek. Společně se zaměříme na přípravu do školy, poznávání nových věcí, upevňování dosavadních poznatků a získávání nových zkušeností. Samozřejmě nás čeká spoustu zábavy, zpěvu, pohybu, tvorby a dalších aktivit. Na webové stránky budeme přidávat fotografie dětí a aktuální informace, prosíme tedy o sledování příspěvků.

Mějte prosím na paměti, že spokojenost vašich dětí je i pro nás tím nejdůležitějším a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. 

 

Velmi si vážíme spolupráce a vzájemné důvěry,

vaše třídní učitelky Adélka, Hanička  a asistentka pedagoga Petruška

 

 

 

 

Akce

Třídní schůzka - 14. 9. 2023

Milí rodiče, ve čtvrtek 14.9.2023 proběhne ve třídě Krtečků (3.D) třídní schůzka.  Budeme se těšit na společné setkání v novém školním roce. Pokud se nebudete moci dostavit, informace předáme individuálně. Třídní učitelky: Adéla, Olča Asistentka…

Otevření MŠ od 10. 5. 2021

Vážení rodiče a milé děti, od pondělí 10.5. 2021 bude mateřská škola opět otevřena pro všechny děti. Sejdeme se v naší třídě Krtečků. Moc se na vás těšíme,  Dášenka a Adélka.