BERUŠKY

Školní rok 2021/2022, TŘÍDA 3.A BERUŠKY

učitelky:  Naďa Schnellzerová, DiS., Karolína Mašková

 

 

 

Vážení rodiče, milé Berušky,

srdečně vás vítáme v novém školním roce 2021/2022 na našich webových stránkách. Už se z nás stali velcí předškoláci, což znamená, že se budeme pilně připravovat do školy, aby z nás paní učitelky měly radost. Ve třídě nás bude celkem 24 dětí ve věku 5 - 6 let. Třídním vzdělávacím programem nás letos poprvé budou provázet pohádky s názvem ,,Desatero království". Zavedou nás do říše kouzel, tajemna a magií. Společně si zacvičíme s projektem ,,Děti na startu", procvičíme jazýček s opičkou a uvolníme ruce na grafomotorice. Naší prioritou je pohodová atmosféra ve třídě, respekt k druhému a vzájemné porozumění. Velice si vážíme vaší spolupráce a vzájemné důvěry.

Těšíme se na shledání,

vaše paní učitelky Naďa a Karolína

 

 

Akce

Akce listopad

2.11. Halloween v MŠ - zábavné dopoledne plné her, tance a soutěží v MŠ. Děti mohou přijít v kostýmech. 1.-5. 11. Dýňobraní v MŠ - vydlabejte si společně s dětmi dýni a přineste ji k nám před vchod MŠ - ,,rozsvítíme školku"

Akce říjen

11.10. - 15.10. Sběr kaštanů - podpořte s námi lesní zvířátka a doneste s dětmi pro ně do MŠ kaštany (pytle budou připraveny v šatnách) 13.10. ,,Drakiáda" dopolední projekt všech tříd na zahradě MŠ - maminko, tatínku vyrob si prosím se mnou draka,…